Şirket Kurulumu & Tüzel İşlemler

AMERİKA’DA ŞİRKET KURMAK

Amerika’da şirket kurmak, yatırımcılar için sunduğumuz hizmetler sayesinde artık daha kolay. Yurt dışında şirket kurarak ticari hayallerinizi gerçekleştirebilir, daha az çalışarak daha fazla kazanç elde edebilir, kaliteli müşterilere ulaşabilirsiniz. Ancak yurt dışında şirket kurmak uzmanlık ve deneyim isteyen bir süreç.

şirket kurulumu
amazon hesap yönetimi

ŞİRKET KURULUMU

Amerika’da şirket kurmak Amazon gibi dünya devi olan e-ticaret sitelerinde tanınmanızda ve iş yapmanıza büyük bir avantaj sağlıyor. Bunun için ABD vatandaşı olmanıza ya da orada yaşamanıza gerek yok. Danışmanlık şirketimiz aracılığıyla ABD’ye dahi gitmeden şirketinizi kolaylıkla kurabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ilk iş şirket tipinizi belirlemeniz.

  • Sole Proprietorship (Tek sahiplik)
  • Partnership (Ortaklık)
  • C Corporation (Anonim Şirket)
  • S Corporation (Küçük işletme seçimi yapılmış Anonim Şirket)
  • Limited Partnership (LP / Sınırlı Ortaklık)
  • Limited Liability Company (LLC / Sınırlı Sorumlu Şirket)

Şirket tipini belirledikten sonra ihtiyacınız olan şey, şirketinize bir isim vermek. Burada dikkat etmeniz gereken husus, belirlediğiniz ismin kullanılmıyor olması. Bunun için web sitemize üye olarak kontrol sağlayabilirsiniz ancak şunu belirtmeliyiz ki şirket ismini doğru belirlemek sizin sorumluluğunuzda. Bu aşamanın akabinde şirket kurulumun ilk adımı için harekete geçiyor ve sizin için ABD’de bir sanal ofis adresi belirliyoruz. Bu adresler tarafımızca kontrol edildiğinden, şirketiniz adına gelen postaları Türkiye’de belirttiğiniz adrese biz ulaştırıyoruz.

HESAP AÇMA

Şirketinizin yapmış olduğu satışların ücretini alabilmeniz için ABD’deki bankalardan birinde hesabınızın olması gerekmekte. Danışman olarak yine sizin için bu hizmeti de biz sağlıyoruz ve hesap açıldıktan sonra adınıza düzenlenmiş business debit kartınızı size teslim ediyor, banka hesabınızın internet bankacılığıyla yönetilmesi işini de yine size bırakıyoruz. Bu işlem için de diğer işlemlerde olduğu gibi güvenliğinizi kontrol altına biz alıyoruz.

amazon şirket analizi
amazon şirket kurulumu

COF (ŞİRKET KURULUM BELGESİ) VE EIN (VERGİ KİMLİK NUMARASI) ALMAK

Şirket tipinizi ve isminizi belirledik, banka hesabınızı açtık, şimdi sıra şirketinizin ticari kimliğini oluşturmak için kurulum belgenizi ve vergi kimlik numaranızı almakta. Şirketinizin sahibini ve ortaklık bilgisini belirten COF (Certificate of Formation) ve Amerika’daki tüm ticari işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz EIN (Employer Identification Number) belgelerini onaylı bir şekilde Amerikan Maliyesi’nden (IRS) tüm prosedürlere riayet ederek temin ediyoruz.

Sizin için tüm süreçleri etkili, eksiksiz, titiz ve mükemmel bir şekilde yürütüyor, tüm adımların takibini yaparken her aşamada sizinle iletişime geçerek bilgi veriyoruz.

Geri arama talep et ya da bizi arayın +90 212 465 33 43